Introductie van de HydroFill Pro. Water wanneer je het nodig hebt, waar je het nodig hebt.
Met een grote tank van 60 liter en een tactiele LCD-display dat directe feedback geeft, verbetert de HydroFill Pro aanzienlijk de mogelijkheid om je batterijen te bewateren.
Het slimme display laat je zelfs de zuiverheid van het water zien terwijl je je batterijen bijvult, waardoor de beste op batterijen werkende kar nog beter wordt. We hebben zelfs ons HydroPure™ deionisatietermin gecombineerd, dat je zuiver water voor je batterijen geeft zonder water te hoeven kopen of een deionisator ter plaatse te hebben.
-WCA60VAN MODEL:
Wordt standaard geleverd met vrouwelijke snelkoppeling NW10 op de 3 m uitlaatslang, direct te verbinden met automatische vlotterbatterijvulsystemen.
-WCA60-XPS-VAN MODEL:
Wordt standaard geleverd met de snelste, meest duurzame en bestverkopende waterpistool DIR000002516 en adapter op de 3m uitlaatslang voor snelle handmatige bijvulling van lood-zuurbatterijen.
Het lange, duurzame waterpistool van superieure sterkte is uitgerust met verstelbare Secure Level Control, stromingsdiffuser en geïntegreerde flow-indicator.
Een enorme capaciteit van 60 liter maakt een verbluffende 80% stijging in de hoeveelheid water die de HydroFill Pro vasthoudt. Niet alleen bevat hij meer water, hij wordt langer aangedreven met een 40% toename in pomp- en batterijprestaties.
Technische specificaties
- Capaciteit: 60 l
- Waterdruk: 1 bar (14,5 psi)
- Lengte: 360 mm